fbpx
Логотип
м. Київ, провулок Філатова, 3/1

Послуги

Перелік послуг центру кінезіології та остеопатії Дмитра Бондарука у Києві

Кінезіологія

Кінезіологія — це сучасний метод діагностики функціонального стану організму. Основним інструментом кінезіології є тестування м'язів. Це дає можливість виявляти причину проблем і підібрати ефективний метод їх вирішення.

Остеопат в Києві

Остеопатія — це метод впливу на людський організм задля покращення кровообігу, усунення застійних явищ, спазмів мускулатури, фасцій та зв'язок.

osteopathy_massage_kiev

Остеопатичний масаж

Фахівець-остеопат працює виключно руками. Завдяки спеціально розробленій техніці він здатен впливати на тригерні точки, розслабляти напружені м'язи, нормалізовувати біомеханіку.

Мануальна терапія

В нашому центрі ми використовуємо лише м'які та безпечні техніки мануальної терапії. Завдяки яким відчувається легкість і свобода руху, швидко проходить біль.

Масаж в центрі Києва

Нас рекомендують тому що в нас масаж має найкраще поєднання якісь/ціна/сервіс, працюють лише професіонали які люблять свою справу і цінують кожну людину.

Масаж обличчя

В нашому центрі ми також працюємо з моделюванням обличчя та тіла. Наші методики дозволяють повернути та підтримувати красу без ін`єкцій та операцій.

Лікувальний масаж

Спеціальні техніки масажу, скомбіновані з м'якими техніками остеопатії, підібрані індивідуально для кожної людини. Приємна та корисна процедура.

anticellulite massage kiev

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж в нашому центрі особливий. Ми використовуємо авторські методики з остеопатичними техніками які дозволяють досягнути кращого результату комфортно, без синців та болі.

Послуги центру

Онлайн-запис

Залишіть контактний номер телефону і адміністратор зв’яжеться з вами для консультації та підтвердження.

    Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на
    обробку персональних даних.

    Прокрутити вгору