fbpx
Логотип
м. Київ, провулок Філатова, 3/1

Про нас

Про центр кінезіології та остеопатії Дмитра Бондарука у Києві

Про нас
Наш Центр запрацював з 2019 року. Створенню приватної практики передувало багаторічне вивчення принципів і методів кінезіології та остеопатії. Дмитро Бондарук має вищу освіту зі спеціальності ” фізична реабілітація”; професійно займався спортом (самбо та джиу-джитсу), що дуже допомогло у розумінні взаємозв’язків різних частин тіла людини. Закінчив ряд освітніх курсів і семінарів під керівництвом кращих європейських викладачів, здобув фах остеопата та кінезіолога, довго практикував у приватних клініках Києва. Зрештою, після набуття 16 – річного досвіду, заснував власний центр.

Весь персонал має спеціалізовану підготовку. Так, один з наших провідних фахівців — Андрій Ференцій — має вищу освіту за напрямом “прикладна психологія”, також закінчив Школу відновлювальної та спортивної медицини “Реабілітолог” та Міжнародну школу остеопатичної медицини, завершив курс навчання з прикладної кінезіології. Массажист Владислав Душин має 9-річний стаж роботи реабілітолога та ступінь бакалавра з цієї спеціальності, навчався в Інституті підвищення кваліфікації.
Наша команда спеціалізується на захворюваннях опорно-рухового апарату, усуненні міофасціального больового синдрому; ми проводимо процедури загального та антицелюлітного масажу, обгортування, робимо моделюючий ліфтинг обличчя.

Від початку роботи Центру кінезіології Дмитра Бондарука ми ставимо акцент на нетравматичному, природному відновленні саморегуляції. Наше завдання — знайти причину недуги та активізувати власні сили людського організму. Кінезіологи та остеопати не заперечують традиційних медичних підходів, але вважають, що надзвичайно важливо стимулювати використання внутрішніх резервів.

Наша місія: Відновлювати здоров’я природнім шляхом, без ін’єкцій та операцій. Методи остеопатії ефективно працюють при мігренях і проблемах із суглобами; при неврологічних захворюваннях та депресивних станах; при безсонні та проблемах з ШКТ. Ми допомагаємо відновити красу обличчя і тіла без втручань та апаратних впливів.

Кожна людина — це цілий всесвіт, окремішній від інших. Для остеопата має велике значення внутрішній світ людини, тому що в організмі все взаємопов’язано: і думки, й емоції, і фізичний стан. Ми намагаємось у делікатний та безболісний спосіб гармонізувати роботу всіх систем організму, щоб кожен пацієнт відчув полегшення та позбавився болю.

Колектив

Завжди раді бачити Вас у нашому центрі

Кінезіолог, остеопат Дмитро Бондарук

Дмитро Бондарук

Засновник центру кінезіології, головний спеціаліст центру, кінезіолог, остеопат

Андрій Ференцій - остеопат

Андрій

Кінезіолог, масажист, реабілітолог

Реабілітолог, масажист

Владіслав

Реабілітолог, масажист

Онлайн-запис

Залишіть контактний номер телефону і адміністратор зв’яжеться з вами для консультації та підтвердження.

    Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на
    обробку персональних даних.

    Прокрутити вгору