fbpx
Логотип
м. Київ, провулок Філатова, 3/1

Остеопат в Києві

Дмитро Бондарук

Остеопатичні техніки м’які і приємні, але дуже ефективні. Результ помітний з першого сеансу. Відчуйте покращення вже сьогодні.

Гарантуємо результат або повернемо кошти!

Остеопат в Києві

Повертаємо здоров’я та красу природнім шляхом без ін'єкцій та операцій. Відчуйте полегшення вже після 1 сеансу.

Гарантуємо результат або повернемо кошти!

Які проблеми усуває остеопатія?

Кому допомогає остеопатія?

Дмитро Бондарук

Засновник центру кінезіології та остеопатії, головний спеціаліст центру, кінезіолог, остеопат, реабілітолог.

Дмитро Бондарук має вищу освіту зі спеціальності "фізична реабілітація"; майстер спорту по самбо та джиу-джитсу. Навчався остеопатії та прикладній кінезіології у кращих викладачів України, Європи та світу. Є офіційним членом асоціації прикладної кінезіології України (УАПК) Загальний стаж роботи разом з інститутом більше 20 років.

Спеціалісти центру

Остеопат в Києві - Дмитро Бондарук

Дмитро Бондарук

Засновник центру кінезіології та остеопатії, головний спеціаліст центру, кінезіолог, остеопат, реабілітолог. Навчався остеопатії та прикладній кінезіології у кращих викладачів України, Європи та світу.

Андрій Ференцій - остеопат

Андрій Ференцій

Остеопат, професійний масажист. Навчався в школі "Реабілітолог", закінчив курс по прикладній кінезіології.
Навчався на міжнародній 4-х річній програмі по остеопатії. Має досвід роботи в центрі Дмитра Бондарука понад 5 років.

Відео відгуки

Відео відгуки вдячних клієнтів

Ютуб

Ціни

Гарантуємо результат або повернемо кошти!

 • Сеанс остеопатії 2200 грн.

  Спеціаліст Андрій , 60 хвилин

 • Остеопатичний масаж 1500 - 2000 грн.

  Спеціаліст Андрій, 60 - 90 хвилин

 • Сеанс Кінезіолога/Остеопата Бондарука Дмитра 4000 грн.

  45 хвилин

Відгуки

Google_reviews

Справжні відгуки від справжніх людей

Mirra GoldMirra Gold
15:34 15 Dec 23
Хочу виразити подяку Дмитру за його професіоналізм та допомогу! Декілька років відчувала біль в плечі та під лопаткою, після першого сеансу почала дихати по- іншому, відчула новий поштовх і силу! Дійсно, майстер своеї справи! Дякую, що в нас е такі фахівці, які допомагають людям!
Дуже вдячна Дмитру, адже вперше за тривалий час у мене не болить голова і я відчуваю себе бадьорою та продуктивнішою. Коли йшла на прийом, я не мала якихось катастрофічних проблем - тут трошки боліла спина, часом піднивала шия, про голову я не вважала за потрібне говорити, бо думала, що то щось на погоду, чи тиск. Але за симптоматикою Дмитро сам запитав щодо головних болей та зміг допомогти й тут. Вдалось навіть розібратись із застарілим ниючим болем в зап'ястку.Щиро рекомендую!
Larysa LandLarysa Land
17:24 26 Oct 23
Дуже дякую лікарю Дмитру Бондаруку. Жила с болями в кінцівках, хребті та копчику через травму (сиділа на спец подушці) багато років. Звернулась по допомогу, коли медикаментозне лікування давало тимчасовий эффект. Біль поверталась. Після 1 го сеансу вже є покращення, а головне зразу пройшла нестерпна постійна біль у копчику, я до болі вже звикла і обережно вставала опираючись руками на крісло чи стіл постійно.. Тому це неймовірне відчуття, що можна жити знов без болі. Я встала з крісла, сіла знов після прийому, а болю нема ни при сидінні, ни при ходьбі.Отакі дива.Раджу не жити з болями, як я роками, а звертатись до фахівців, які насправді можуть допомогти.Дмитро, щиро Вам дякую за допомогу.Шкодую про одне, що не звернулась до Вас раніше.
Ann BaileyAnn Bailey
17:14 15 Jul 23
З щирістю можу сказати, що моє життя поділилося на ДО і ПІСЛЯ відвідування клініки і завдяки неймовірному таланту його фахівців пройшли навіть ті проблеми, які я і не думала що можна полікувати.По-перше, біль у спині та попереку. Сидячий спосіб життя (працюю віддалено, весь день за компом) привели до болю від яких страждала вже кілька років. Лікувалася, щось пила, ходила на масажі, але не дуже допомагало. І тільки Діма зміг діагностувати (буквально за кілька хвилин!!!) справжню причину, яку він та Андрій змогли повністю прибрати лише за кілька сеансів. Я начебто й розумію, що цьому є наукове обґрунтування, але для мене це залишається просто якоюсь магією))По-друге, взагалі не знаю як це можливо, але Діма зміг прибрати мігрені, які у мене з дитинства, всього за 1 сеанс! Те, що він - геній своєї справи (як багато хто тут і пишуть) це безперечно.По-третє, на остеопатичних масажах Андрій також працював із нервовою системою (так, тут особливу увагу приділяють цілісному походу). Я людина за природою емоційна, нервова, але завдяки цим масажам я стала набагато спокійнішою, перестала болісно реагувати, набагато, набагато простіше переживаю стресові ситуації.Взагалі, підхід Андрія викликає окреме захоплення. Залежно від ситуації він застосовує різні техніки (і остеопатичні, і акупунктури, і традиційний масаж, і кінезіологію), також дає різні дуже прості, але ефективні вправи завдяки яким самому, вдома можна коригувати якісь м'язові болі та спазми, коли вони виникають .Взагалі, окрема подяка за такий підхід - що тут не тільки діагностують та лікують, а й дають вправи та навчають як не допускати більше таких больових ситуацій, а якщо вже щось і сталося, то як самому полегшити свій стан.Те, що мені в гугле видалася ця клініка - це просто подарунок життя і я не уявляю, що я робила б без неї. Я щиро можу сказати, що люди тут - генії своєї справи і я рекомендую її всім - і для профілактики, і для лікування, і навіть просто для того, щоб прибрати всі негативні наслідки стресу, що накопичився.
Дмитро майстер своєї справи!Після того як він руками вирівнює ваше тіло, ви начебто народжуєтесь заново, вам знову хочеться жити.Біль кудись дівається і більше спина не турбуєРаджу спробувати і ви не пошкодуєте
Nastya ChechinaNastya Chechina
12:25 23 May 21
Дмитро, чудовий остеопат кінезіолог.Не просто вирішує проблеми з хребтом, а й покращує якість життя!Якщо коротко, то можна розділити життя на ДО та ПІСЛЯ походу до Діми.Щира подяка вам!
АннаАнна
15:05 18 Dec 20
Я раніше була на масажі, але саме тут я відчула релакс. Якщо порівнювати антицелюлітний масаж в інших закладах, то мій вибір однозначно спрямований на центр кінезіології Дмитра Бондарука!Тут привітно та приємно🙌 я в захваті🤤 Рекомендую!!!
Roksolana RomanivnaRoksolana Romanivna
16:19 15 Sep 20
Прекрасний спеціаліст, має золоті руки і в окремих випадках може допомогти за один прийом. Чесно і професійно виконує свою роботу. Нам з чоловіком дуже допоміг і продовжує допомагати при необхідності! Дуже дякуємо Дмитрові!)
Diana ZubachDiana Zubach
06:21 08 Sep 20
Дмитро - спеціаліст від Бога! Здається, що в його руках є якась дієва магія) допоміг вирішити мою проблему з тягнучим болем по ходу задньої поверхні стегна за 3-4 сеанси! Пройшло вже 3,5 роки і жодних натяків на попередній стан🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Однозначно рекомендую, і як кваліфікованого спеціаліста, і як приємну та цікаву особистість👌🏼
js_loader

Освіта та сертифікати

На відео зображені диплом вищої освіти з фізичної реабілітації, велика кількість сертифікатів з кінезіології та остеопатії.

Кому допомогає остеопатія?

Остеопатія для чоловіків_

Остеопатія для чоловіків

Остеопатія для чоловіків має ефективність при наступних проблемах:
⁃ болі в паху;
⁃ болі копчика;
⁃ нетримання сечі;
⁃ зниження потенції.

Остеопатія для жінок

Остеопатія для жінок

⁃ болі під час критичних днів;
⁃ біль та дискомфорт в спині;
⁃ стан після пологів;
⁃ порушення менструального циклу;
⁃ дисфункції скронево-нижньощелепного суглобу (клацання, хруст, асиметрія обличчя);
⁃ болі в спині та попереку під час вагітності.

Остеопатія для підлітків

⁃ при сколіозі та сутулості;
⁃ висипання на обличчі;
⁃ головні болі та мігрені;
⁃ болючі місячні в дівчат;
⁃ болючі місячні в дівчаток
⁃ покращити концентрацію уваги та розумову активність.

Остеопатія для літніх людей

⁃ головні болі
⁃ болі у спині
⁃ біль у ногах

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

⁃ артрози
⁃ коксартроз 
⁃ грижі 
⁃ остеохондроз 

Остеопатія для спортсменів

Остеопатія для спортсменів

⁃ відновлення після травм;
⁃ болі в суглобах.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 ⁃ відновлення спортсменів після навантажень після важких тренувань;
⁃ при болях в м‘язах
⁃ при болях в спині;
⁃ відновлення після операцій;
⁃ розслаблення спазмованих м‘язів.

Відновлення після пологів

Відновлення після пологів

Відновлення після важких пологів - відбувається значно швидше завдяки остеопатії.

Кіфоз та лордоз
Які процедури робить кінезіолог

Про остеопатію

Що таке остеопатія?

Остеопатію заснував Ендрю Тейлор Стілл, американський хірург, в кінці дев’ятнадцятого сторіччя. Суть методики полягає у розумінні людського організму як цілісної системи, в якій все пов’язано. Остеопатія, на відміну від класичного підходу, працює комплексно зі всім тілом. Завдання спеціаліста допомогти тілу відновитись до норми, простими словами «повернути все на свої місця», щоб організм зміг функціонувати як задумала природа. Остеопатичні техніки м’які і приємні, але дуже ефективні. Результати помітні з перших сеансів.

Наслідки тривалого стресу

Як працює остеопат?

Остеопат працює руками. Руки - головний інструмент спеціаліста для діагностики та для корекції. Спеціаліст руками точно визначає де відбувається здавлення нервових закінчень, обмеження рухливості в суглобах, напруження і спазми в м‘язах. В остеопата є багато різних технік якими він делікатно натискає на різні ділянки тіла, робить рухи в суглобах (артикуляції/мобілізацію), працює з внутрішніми органами (вісцеральна остеопатія), а також з кістками черепа (краніальна остеопатія).

Переваги остеопатіі

⁃ Техніки остеопатії ефективні, приємні й безболісні.
⁃ Остеопатія не застосовує медикаментозного лікування.
⁃ Виявляє та вирішує причину, а не лише наслідок (симптом).
⁃ Швидкі результати з перших сеансів.
⁃ Остеопатія ефективна там де інші методи не дають позитивного результату.

Часті запитання

Часті питання до остеопата в Києві Дмитра Бондарука.

У середньому 3-5 сеансів для вирішення конкретної проблеми. Комусь достатньо 1 го сеансу, комусь 5 і більше, залежно від ситуації.

У середньому 3-5 сеансів для вирішення конкретної проблеми. Комусь достатньо 1 го сеансу, комусь 5 і більше, залежно від ситуації.

Так, у нашому Центрі ми працюємо з дітьми, починаючи з п’ятирічного віку. Сеанси відбуваються лише у присутності батьків або особи, яка їх замінює.

Не лише можна, а й потрібно. Вагітним рекомендується відвідувати остеопата для поліпшення стану організму. Ми обов’язково враховуємо всі особливості жінок, які чекають на збільшення сімейства, і вміємо зняти напругу в спині, зменшити тривожність, покращити сон.

Остеопатія діє дуже щадно, але в проблемному місці можуть виникати короткочасні болючі відчуття.

Якщо знімки МРТ вже є, його можна взяти з собою. Найчастіше знімки МРТ не потрібні. У рідкісних винятках фахівець може попросити зробити низку необхідних досліджень, зокрема і МРТ. Це визначається під час сеансу.

Онлайн-запис

Залишіть контактний номер телефону і адміністратор зв’яжеться з вами для консультації та підтвердження

  Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на
  обробку персональних даних.

  Остеопатичний масаж

  Контакти центру

  Київ, провулок Філатова, 3/1

  Графік роботи:
  Вт-Сб з 10:00-19:00

  Онлайн-запис

  Залишіть контактний номер телефону і адміністратор зв’яжеться з вами для консультації та підтвердження.

   Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на
   обробку персональних даних.

   Прокрутити вгору