fbpx
Логотип

Остеопат в Киеве

Дмитрий Бондарук

Остеопатические техники мягкие и приятные, но очень эффективные. Результат заметен с первого сеанса. Почувствуйте улучшение уже сегодня.

Гарантируем результат или вернем деньги!

Остеопат в Киеве

Возвращаем здоровье и красоту естественным путём без инъекций и операций. Ощутите облегчение уже после 1 сеанса.

Гарантируем результат или вернем деньги!

Какие проблемы устраняет остеопатия?

Кому помогает остеопатия?

Специалисты центра

Остеопат в Києві - Дмитро Бондарук

Дмитрий Бондарук

Основатель центра кинезиологии и остеопатии, главный специалист центра, кинезиолог, остеопат, реабилитолог. Учился остеопатии и прикладной кинезиологии у лучших преподавателей Украины, Европы и мира.

Андрій Ференцій - остеопат

Андрей Ференций

Остеопат, профессиональный массажист. Учился в школе "Реабилитолог", окончил курс по прикладной кинезиологии. Учился на международной 4-летней программе по остеопатии. Имеет опыт работы в центре Дмитрия Бондарука более 5 лет.

Видео отзывы

Видео отзывы благодарных клиентов

Ютуб

Цены

Гарантируем результат или вернем деньги!

 • Сеанс остеопатии 2200 грн.

  Специалист Андрей, 60 минут

 • Остеопатический массаж 1500 - 2000 грн.

  Специалист Андрей, 60 – 90 минут

 • Сеанс Кинезиолога/Остеопата Дмитрия Бондарука 4000 грн.

  45 минут

Отзывы

Google_reviews

Настоящие отзывы от настоящих людей

Mirra GoldMirra Gold
15:34 15 Dec 23
Хочу виразити подяку Дмитру за його професіоналізм та допомогу! Декілька років відчувала біль в плечі та під лопаткою, після першого сеансу почала дихати по- іншому, відчула новий поштовх і силу! Дійсно, майстер своеї справи! Дякую, що в нас е такі фахівці, які допомагають людям!
Дуже вдячна Дмитру, адже вперше за тривалий час у мене не болить голова і я відчуваю себе бадьорою та продуктивнішою. Коли йшла на прийом, я не мала якихось катастрофічних проблем - тут трошки боліла спина, часом піднивала шия, про голову я не вважала за потрібне говорити, бо думала, що то щось на погоду, чи тиск. Але за симптоматикою Дмитро сам запитав щодо головних болей та зміг допомогти й тут. Вдалось навіть розібратись із застарілим ниючим болем в зап'ястку.Щиро рекомендую!
Larysa LandLarysa Land
17:24 26 Oct 23
Дуже дякую лікарю Дмитру Бондаруку. Жила с болями в кінцівках, хребті та копчику через травму (сиділа на спец подушці) багато років. Звернулась по допомогу, коли медикаментозне лікування давало тимчасовий эффект. Біль поверталась. Після 1 го сеансу вже є покращення, а головне зразу пройшла нестерпна постійна біль у копчику, я до болі вже звикла і обережно вставала опираючись руками на крісло чи стіл постійно.. Тому це неймовірне відчуття, що можна жити знов без болі. Я встала з крісла, сіла знов після прийому, а болю нема ни при сидінні, ни при ходьбі.Отакі дива.Раджу не жити з болями, як я роками, а звертатись до фахівців, які насправді можуть допомогти.Дмитро, щиро Вам дякую за допомогу.Шкодую про одне, що не звернулась до Вас раніше.
Ann BaileyAnn Bailey
17:14 15 Jul 23
З щирістю можу сказати, що моє життя поділилося на ДО і ПІСЛЯ відвідування клініки і завдяки неймовірному таланту його фахівців пройшли навіть ті проблеми, які я і не думала що можна полікувати.По-перше, біль у спині та попереку. Сидячий спосіб життя (працюю віддалено, весь день за компом) привели до болю від яких страждала вже кілька років. Лікувалася, щось пила, ходила на масажі, але не дуже допомагало. І тільки Діма зміг діагностувати (буквально за кілька хвилин!!!) справжню причину, яку він та Андрій змогли повністю прибрати лише за кілька сеансів. Я начебто й розумію, що цьому є наукове обґрунтування, але для мене це залишається просто якоюсь магією))По-друге, взагалі не знаю як це можливо, але Діма зміг прибрати мігрені, які у мене з дитинства, всього за 1 сеанс! Те, що він - геній своєї справи (як багато хто тут і пишуть) це безперечно.По-третє, на остеопатичних масажах Андрій також працював із нервовою системою (так, тут особливу увагу приділяють цілісному походу). Я людина за природою емоційна, нервова, але завдяки цим масажам я стала набагато спокійнішою, перестала болісно реагувати, набагато, набагато простіше переживаю стресові ситуації.Взагалі, підхід Андрія викликає окреме захоплення. Залежно від ситуації він застосовує різні техніки (і остеопатичні, і акупунктури, і традиційний масаж, і кінезіологію), також дає різні дуже прості, але ефективні вправи завдяки яким самому, вдома можна коригувати якісь м'язові болі та спазми, коли вони виникають .Взагалі, окрема подяка за такий підхід - що тут не тільки діагностують та лікують, а й дають вправи та навчають як не допускати більше таких больових ситуацій, а якщо вже щось і сталося, то як самому полегшити свій стан.Те, що мені в гугле видалася ця клініка - це просто подарунок життя і я не уявляю, що я робила б без неї. Я щиро можу сказати, що люди тут - генії своєї справи і я рекомендую її всім - і для профілактики, і для лікування, і навіть просто для того, щоб прибрати всі негативні наслідки стресу, що накопичився.
Дмитро майстер своєї справи!Після того як він руками вирівнює ваше тіло, ви начебто народжуєтесь заново, вам знову хочеться жити.Біль кудись дівається і більше спина не турбуєРаджу спробувати і ви не пошкодуєте
Nastya ChechinaNastya Chechina
12:25 23 May 21
Дмитро, чудовий остеопат кінезіолог.Не просто вирішує проблеми з хребтом, а й покращує якість життя!Якщо коротко, то можна розділити життя на ДО та ПІСЛЯ походу до Діми.Щира подяка вам!
АннаАнна
15:05 18 Dec 20
Я раніше була на масажі, але саме тут я відчула релакс. Якщо порівнювати антицелюлітний масаж в інших закладах, то мій вибір однозначно спрямований на центр кінезіології Дмитра Бондарука!Тут привітно та приємно🙌 я в захваті🤤 Рекомендую!!!
Roksolana RomanivnaRoksolana Romanivna
16:19 15 Sep 20
Прекрасний спеціаліст, має золоті руки і в окремих випадках може допомогти за один прийом. Чесно і професійно виконує свою роботу. Нам з чоловіком дуже допоміг і продовжує допомагати при необхідності! Дуже дякуємо Дмитрові!)
Diana ZubachDiana Zubach
06:21 08 Sep 20
Дмитро - спеціаліст від Бога! Здається, що в його руках є якась дієва магія) допоміг вирішити мою проблему з тягнучим болем по ходу задньої поверхні стегна за 3-4 сеанси! Пройшло вже 3,5 роки і жодних натяків на попередній стан🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Однозначно рекомендую, і як кваліфікованого спеціаліста, і як приємну та цікаву особистість👌🏼
js_loader

Образование и сертификаты

На видео изображен диплом высшего образования по физической реабилитации, большое количество сертификатов по кинезиологии и остеопатии.

Кіфоз та лордоз
Які процедури робить кінезіолог

Про остеопатию

Что такое остеопатия?

Остеопатию основал Эндрю Тейлор Стилл, американский хирург, в конце девятнадцатого столетия. Суть методики состоит в понимании человеческого организма как целостной системы, в которой все связано. Остеопатия, в отличие от классического подхода, работает комплексно со всем телом. Задача специалиста помочь телу восстановиться до нормы, простыми словами «вернуть все на свои места», чтобы организм смог функционировать, как задумала природа. Остеопатические техники мягкие и приятные, но очень эффективные. Результаты заметны с первых сеансов.

Наслідки тривалого стресу

Как остеопат работает?

Остеопат работает руками. Руки – главный инструмент специалиста для диагностики и для коррекции. Специалист руками точно определяет, где происходит сдавление нервных окончаний, ограничение подвижности в суставах, напряжение и спазмы в мышцах. У остеопата много различных техник которыми он деликатно нажимает на различные участки тела, совершает движения в суставах (артикуляции/мобилизацию), работает с внутренними органами (висцеральная остеопатия), а также с костями черепа (краниальная остеопатия).

Преимущества остеопатии

⁃ Техники остеопатии эффективны, приятны и безболезненны.
⁃ Остеопатия не применяет медикаментозное лечение.
⁃ Выявляет и решает причину, а не только последствие (симптом).
⁃ Быстрые результаты после первого сеанса.
⁃ Остеопатия эффективна там, где другие методы не дают положительного результата.

Часто задаваемые вопросы

В среднем 3-5 сеансов для решения определенной задачи. Кому достаточно 1 го сеанса, кому 5 и более, в зависимости от ситуации.

В среднем 3-5 сеансов для решения конкретной проблемы. Кому достаточно 1 го сеанса, кому 5 и более, в зависимости от ситуации.

Да, в нашем Центре мы работаем с детьми, начиная с пятилетнего возраста. Сеансы проходят только в присутствии родителей.

Не только можно, но и нужно. Беременным рекомендуется посещать остеопата для улучшения состояния организма. Мы обязательно учитываем все особенности женщин, ожидающих увеличения семейства, и умеем снять напряжение в спине, уменьшить тревожность, улучшить сон.

Остеопатия действует очень щадяще, но в проблемном месте могут возникать кратковременные болезненные ощущения.

Если снимки МРТ уже есть, то его можно взять с собой. Чаще снимки МРТ не нужны. В редких исключениях специалист может попросить проделать ряд необходимых исследований, в том числе и МРТ. Это определяется во время сеанса.

Онлайн-запись

Оставьте контактный номер телефона и администратор свяжется с вами для консультации и подтверждения.

  Отправляя заявку, я соглашаюсь с политикой конфиденциальности и даю согласие на обработку персональных данных.

  Остеопатичний масаж

  Контакты центра

  Киев, переулок Филатова, 3/1

  График работы:
  Вт-Сб 10:00-19:00

  Онлайн-запис

  Залишіть контактний номер телефону і адміністратор зв’яжеться з вами для консультації та підтвердження.

   Відправляючи заявку, я погоджуюся з політикою конфіденційності і даю згоду на
   обробку персональних даних.

   Онлайн-запись

   Оставьте контактный номер телефона и администратор свяжется с вами для консультации и подтверждения.

    Отправляя заявку, я соглашаюсь с политикой конфиденциальности и даю согласие на обработку персональных данных.

    Прокрутити вгору